Radosław Tendera - malarz figurek do gier

O mnie

Nazywam się Radosław „Lumis” Tendera  i od 4 lat zajmuje się malowaniem modeli na zlecenie, a sama moja przygoda z hobby trwa z przerwami 15 lat.

Jako zaciekły gracz gier fabularnych, a niegdyś również bitewniaków, rozumiem, jak bardzo użycie pomalowanych figurek poprawia odbiór gry, a dodatkowo mają one sekretny modyfikator +1 do rzutów. Wiem też, że ich przemiana z szarego plastiku i żywicy w barwny model wymaga czasu, materiałów oraz umiejętności.

Dlatego chętnie pomaluje i Twoje modele, abyś mógł cieszyć się ładnie pomalowanymi figurkami.

Mój styl

Wszyscy twórcy, w tym malarze figurkowi, mają swój własny styl. Swój określiłbym jako barwny i kreskówkowy, mocno inspirowany malowaniem firmy Games Workshop.

Koncentruje się na żywych, mocnych przejściach kolorów, podkreślaniu krawędzi bryły modeli oraz na estetycznym, „czystym” wykończeniu.

Jeśli właśnie taki styl preferujesz, to trafiliśmy na siebie idealnie! Jeśli wolisz odmienny styl, zawsze możemy dojść do kompromisu, gdyż  jestem otwarty na eksperymenty i wyzwania.

Profesjonalne malowanie modeli do gier bitewnych
Rycerze, duży model, poziom 1 malowania figurek do gier

Bezpośredni kontakt z malarzem

Korzystając z mojego doświadczenia mogę odradzić jakieś działanie czy dobór barw – wiem, że pewne połączenia czy pomysły nie zawsze dobrze wyglądają.

Chętnie omówię z Tobą schemat malowania. Zarówno jeśli chcesz wybrać już istniejący, jak i stworzyć całkiem nowy.

Pomogę dobrać kolory tak, by pasowały do Twoich figurek i pozwoliły im robić wrażenie na stole.

Skontaktuj się ze mną

Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiem